Ogłoszenia na niedzielę - 31 stycznia 2021 r.

Ogłoszenia na IV Niedzielę Zwykłą - 31 stycznia 2021 roku

1. Dziś IV Niedziela Zwykła.

2. W poniedziałek na Mszy o godz. 18:00 będziemy modlić się w intencji czcicieli MB Szkaplerznej.

3. We wtorek będziemy obchodzić święto Ofiarowania Pańskiego i Dzień Życia Konsekrowanego. Msze o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. Z tej racji będziemy zbierać na tacę ofiary na zakony klauzurowe.

4. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakr. Pokuty od godz. 17:00. O godz. 18:00 nowenna i Msza do MB Nieustającej Pomocy.

5. W tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek rano i od godz. 17:15. Wieczorem Msza o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. W sobotę rano będziemy modlić się w intencji chorych naszej parafii. Wieczorem Msza o Niepokalanym Sercu NMP w intencji ofiarodawców i o błogosławieństwo w pracach przy kościele. Po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.

6. W sklepiku parafialnym możemy nabyć za dobrowolną ofiarę kalendarze misyjne. Ofiary z zakupu kalendarzy przeznaczone są na wsparcie działalności misyjnej.

7. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w minionym tygodniu we Mszach św. kolędowych i za złożone przy tej okazji ofiary. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców następujących ulic: Czwartek, 04.02 - ul. Zabrzańska, Radłowa, Średnia, Sztygarów, Truskolaska, Agrestowa (domy i bloki 8, 8A); Piątek, 05.02 - ul. Lokalna, Sarny, Dusznicka, Bystrzycka, Arniki, Drozdowa (domy i blok), Umowna, Barcewicza, Chryzantemy Wolff, Wolna; Msze święte odprawiane będą o godz. 19:00.

8. W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 13:00 będziemy modlić się w intencji członków Żywego Różańca. Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca i spotkanie członków Żywego Różańca.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

10. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

11. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj