Ogłoszenia na niedzielę - 24 stycznia 2021 r.

Ogłoszenia na III Niedzielę Zwykłą - 24 stycznia 2021 roku

1. Dziś III Niedziela Zwykła, obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Po Mszach świętych zbieramy ofiary do puszek na pomoc dla poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Chorwacji.

2. W poniedziałek będziemy obchodzić uroczystość Nawrócenia św. Pawła, apostoła.

3. We wtorek wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

4. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakr. Pokuty od godz. 17:00. O godz. 18:00 nowenna i Msza do MB Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek obchodzimy wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.

6. W sklepiku parafialnym możemy nabyć za dobrowolną ofiarę kalendarze misyjne. Ofiary z zakupu kalendarzy przeznaczone są na wsparcie działalności misyjnej.

7. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w minionym tygodniu we Mszach św. kolędowych i za złożone przy tej okazji ofiary. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców następujących ulic: Czwartek, 28.01 - ul. Patriotów nr parzyste i nieparzyste oraz bloki 96 i 100; Piątek, 29.01 - ul. Żwanowiecka, Derwida, Mszańska, Lawinowa, Popiołów; Sobota, 30.01 - ul. Kąkolowa, Żeglarska, Zgięta, Lawinowa; Msze święte odprawiane będą o godz. 19:00.

8. W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 10:00 będziemy modlić się w intencji solenizantów miesiąca stycznia.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

10. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

11. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.


redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj