Ogłoszenia na niedzielę - 17 stycznia 2021 r.

Ogłoszenia na II Niedzielę Zwykłą - 17 stycznia 2021 roku

1. Dziś II Niedziela Zwykła.

2. Jutro rozpoczyna się Tydzień modlitw o jedność chrześcijan, obchodzony w tym roku pod hasłem: „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc”.

3. Zapraszamy na kolejne spotkanie z Pismem Świętym w poniedziałek o godz. 19:00 w sali domu parafialnego.

4. We wtorek po wieczornej Mszy będziemy modlić się w intencji ojczyzny za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

5. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakr. Pokuty od godz. 17:00. O godz. 18:00 nowenna i Msza do MB Nieustającej Pomocy.

6. W sklepiku parafialnym możemy nabyć za dobrowolną ofiarę kalendarze misyjne. Ofiary z zakupu kalendarzy przeznaczone są na wsparcie działalności misyjnej.

7. Zapraszamy na Msze święte kolędowe w int. mieszkańców naszej parafii i ich rodzin. Czwartek, 21.01 - ul. Mozaikowa, Przyjemna, Sulęcińska, Wiesiołka, Nenufarów, Zespołowa, Orchidei, Radoszycka, Lubuska, Macierzanki, Ciekawa, Jałowcowa, Iglasta; Piątek, 22.01 - ul. Lewkonii, Rusałki, Nagłowicka, Majerankowa, Rejowiecka, Szachowa, Pasażerska, Garncarska; Sobota, 23.01 - ul. Przewodowa (domy i bloki), Szafirowa, Zasadowa i Rozmarynu; Msze święte odprawiane będą o godz. 19:00.

8. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych będziemy zbierać ofiary do puszek na pomoc dla poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Chorwacji.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

10. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

11. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj