Ogłoszenia na niedzielę - 06 grudnia 2020 r.

Ogłoszenia na II Niedzielę Adwentu - 06 grudnia 2020 roku

1. Dziś II Niedziela Adwentu. Po mszy o godz. 13:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Po mszach świętych zbieramy do puszek ofiary na pomoc dla Kościoła na wschodzie.

2. Zachęcamy do udziału w mszach świętych roratnich od poniedziałku do soboty o godz. 6:45. Msza poprzedzona śpiewem godzinek ku czci MB o godz. 6:20.

3. We wtorek będziemy obchodzić uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Wieczorem będziemy modlić się w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.

4. W środę o godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. O godz. 18:00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek wspomnienie NMP Loretańskiej.

6. W sobotę na mszy świętej wieczornej będziemy modlić się o potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Charbela. Po mszy nabożeństwo ku czci św. Charbela z błogosławieństwem relikwiami.

7. W sklepiku dostępne są świece Caritas na stół wigilijny. Poświęcone opłatki dostępne są w zakrystii. Także ministranci rozprowadzają sianko przy wejściu do kościoła.

8. Przy wejściu do kościoła ustawiony jest kosz, w którym możemy składać dary na paczki świąteczne dla najuboższych z naszej parafii.

9. Jak zapowiadaliśmy, w kolejne niedziele 13 i 20 grudnia będziemy przeżywać w naszej parafii rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. prof. Piotr Mazurkiewicz. Już dziś zachęcamy do spowiedzi przed świętami. Dodatkowo dn. 21 grudnia będzie możliwość skorzystania z sakr. Pokuty w godzinach 17:00 - 21:30.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

11. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

12. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj