Ogłoszenia na niedzielę - 04 października 2020 r.

Ogłoszenia na XXVII Niedzielę Zwykłą - 04 października 2020 roku

1. Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła. Po mszach zbieramy ofiary do puszek na utrzymanie domu św. Faustyny w Ostrówku.

2. W środę będziemy obchodzić święto MB Różańcowej. Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 17.00. O godz. 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

3. W sobotę o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo ku czci św. Charbela.

4. Pan organista zaprasza do wspólnego śpiewu w scholi dziecięcej i młodzieżowej. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do organisty.

5. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci odprawiane są w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.15. Dorosłych zapraszamy na modlitwę różańcową w tygodniu po wieczornej Mszy św., a w niedzielę o godz. 17.30. Wzorem lat ubiegłych zachęcamy wspólnoty parafialne do prowadzenia modlitwy różańcowej.

6. Osoby zainteresowane przedłużeniem lub rozpoczęciem prenumeraty czasopisma Oremus zawierającego zestaw czytań mszalnych na każdy dzień, proszone są o zgłaszanie się po mszy świętej do zakrystii lub do kancelarii.

7. W związku z trudnościami i ograniczeniami jakie nałożyła na nas pandemia w poprzednich miesiącach, konieczne było odwołanie rocznicy dzieci komunijnych. Chcielibyśmy jednak dać możliwość dzieciom i rodzicom na dziękczynienie Bogu za dar komunii. Rodziców zainteresowanych rocznicą komunii zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.30.

8. Legion Maryi dziękuje wszystkim, którzy odpowiedzieli na zaproszenie i licznie przybyli na modlitwę "Koronką" pod Krzyż Milenijny.

9. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić kolejny już dzień papieski. Po mszach będziemy zbierać ofiary do puszek na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

11. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

12. Przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

Zapowiedzi przedślubne:
1) Paweł Leszek Zdroik, kawaler z par. św. Małgorzaty w Wrociszewie oraz Joanna Katarzyna Stangreciak, panna z par. tutejszej.
 
redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj