Ogłoszenia na niedzielę - 30 sierpnia 2020 r.

Ogłoszenia na XXII Niedzielę Zwykłą - 30 sierpnia 2020 roku


1. Dzisiaj XXII Niedziela Zwykła.

2. Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli na wspólną modlitwę na rozpoczęcie nowego roku szkolnego we wtorek o godz. 18.00.

3. Zapraszamy na rekolekcje 33-dniowe - Ad Iesum per Mariam (do Jezusa przez Maryję) od 4 września do 7 października. Spotkanie informacyjne w kościele we wtorek o godz. 19.00. Kilka informacji dotyczących rekolekcji oraz szczegółowy harmonogram znajduje się na ostatniej stronie gazetki.

4. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 17.00. O godz. 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek będziemy obchodzić wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek rano i od godz. 17.00. Wieczorem msza o NSPJ. W sobotę msza o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 18.00 i adoracja do godz. 20.00.

7. W związku z wciąż panującym zagrożeniem epidemicznym nie będziemy odwiedzać chorych z komunią świętą wg zwykłego porządku. Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba, jesteśmy gotowi udzielić posługi sakramentalnej po ówczesnym zgłoszeniu.

8. W sobotę na wieczornej mszy będziemy modlić się w intencji ofiarodawców i o błogosławieństwo w pracach przy kościele.

9. Od przyszłej niedzieli wracamy do stałego porządku mszy świętych. Po mszach odbędzie się zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny. Na mszy o godz. 13.00 będziemy modlić się w intencji członków Żywego Różańca. Po mszy adoracja z racji pierwszej niedzieli miesiąca oraz spotkanie Żywego Różańca.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

11. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

12. Przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

Zapowiedzi przedślubne:
1. Bogusław Mirosław Budner, kawaler z par. Wniebowzięcia NMP w Stoczku Łukowskim oraz Katarzyna Woźnica, panna z par. tutejszej

redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj