Ogłoszenia na niedzielę - 2 sierpnia 2020 r.

Ogłoszenia na XVIII Niedzielę Zwykłą - 2 sierpnia roku

1. Dziś XVIII Niedziela Zwykła, po Mszy św. o godz. 13.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Dzisiaj też udziela się odpustu zupełnego zwanego Porcjunkuli wiernym którzy nawiedzą katedrę, konkatedrę, bazylikę mniejszą lub parafialny i tam pobożnie odmówią Ojcze Nasz i Wierzę uzyska odpust zupełny.

2. We wtorek wspomnienie św. Jana Marii Vianeja, prezbitera.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

4. W czwartek Święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano przed Mszą św. i od godz. 17.15. Po Mszy św. adoracja do godz. 20.00

6. W związku z wciąż panującym zagrożeniem epidemicznym nie będziemy odwiedzać chorych z komunią świętą wg zwykłego porządku. Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba, jesteśmy gotowi udzielić posługi sakramentalnej po wcześniejszym zgłoszeniu.

7. Przypominamy, że obowiązuje letni grafik mszy niedzielnych które odprawiane będą o godz.: 8.00, 10.00, 12.00 i 18.00. Sakrament Pokuty sprawowany jest: w niedzielę i w tygodniu 15 minut przed każdą Mszą św.

8. Przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

9. Wszystkim którzy rozpoczęli wakacje życzymy dobrego wypoczynku i bezpieczeństwa oraz pięknych spotkań z ojczystą kulturą i przyrodą, postępując zawsze w myśl zasady: „W wakacyjne niedziele pamiętaj o Kościele”.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

11. Dziękujemy parafianom i przybyłym gościom za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

Zapowiedz pierwsza:  
Igor Michał Dzierżanowski kaw. z par. tut.
Zuzanna Janakowska panna z par. tut.
Zapowiedz druga:
Przemysław Taudul kawaler z par. tut.
Agnieszka Gawryszewska panna z par. Imienia NMP w Warszawie.

redakcja Ks. Proboszcz

Drukuj