Ogłoszenia na niedzielę - 21 czerwca 2020 r.

Ogłoszenia na XII Niedzielę Zwykłą - 21 czerwca 2020 roku

1. Dzisiaj XII Niedziela Zwykła. Po mszach świętych odbywa się zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą. Naszą modlitwą otaczamy dzisiaj wszystkich podróżujących i błogosławimy nasze pojazdy.

2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie po wieczornej mszy świętej, a w niedzielę o godz. 17.30.

3. We wtorek przypada 15 r. święceń biskupich Pasterza naszej Diecezji Bp Romualda Kamińskiego.

4. W środę będziemy obchodzić uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. O godz. 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

5. W piątek na mszy o godz. 18.00 będziemy dziękować Panu Bogu za kończący się rok szkolny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli. Zachęcamy także do spowiedzi na koniec roku szkolnego.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

7. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

8. Przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

Zapowiedzi przedślubne:

1. Rafał Mariusz Pepłowski, kawaler, par. Nawrócenia św. Pawła w W-wie i Anna Katarzyna Adamiuk, panna, par. tut.
2. Marek Trąbiński, kawaler, par. Opatrzności Bożej w W-wie Wesołej i Zuzanna Kocko, panna, par. tut.

Redakcja Ks. Arkadiusz