Ogłoszenia na niedzielę - 14 czerwca 2020 r.

Ogłoszenia na XI Niedzielę Zwykłą - 14 czerwca 2020 roku

1. Dzisiaj XI Niedziela Zwykła.

2. Do czwartku obchodzimy oktawę uroczystości Bożego Ciała. Po wieczornej mszy świętej zapraszamy do udziału w nieszporach eucharystycznych i procesji z Najświętszym Sakramentem. Szczególnie zapraszamy do uczestnictwa służbę liturgiczną.

3. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie po wieczornej mszy świętej, a w niedzielę o godz.17.30.

4. W środę obchodzimy wspomnienie św. Brata Alberta. Od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. O godz.18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

5. W piątek będziemy obchodzić uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości można spożywać tego dnia pokarmy mięsne. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy publicznie odmówią akt wynagrodzenia „O Jezus najsłodszy…”. Po mszy wieczornej nowenna za Ojczyznę.

6. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

8. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

9. Przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

10. W przyszłą niedzielę po każdej mszy świętej będziemy święcić pojazdy. Po mszach będziemy również zbierać ofiary do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.

Redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj