Ogłoszenia na niedzielę - 7 czerwca 2020 r.

Ogłoszenia na Uroczystość Najświętszej Trójcy - 7 czerwca 2020 roku

1. Obchodzimy dziś uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się czas przyjmowania Komunii Świętej wielkanocnej. Zapowiadana na dzień dzisiejszy zbiórka ofiar na budowę Świątyni Opatrzności Bożej została odwołana. Po mszy o godz. 13 spotkanie członków Żywego Różańca.

2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie po wieczornej mszy świętej, a w niedzielę o godz. 17.30.

3. W poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Jadwigi Królowej.

4. We wtorek na mszy o godz. 18.00 będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

5. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 17.00. O godz. 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

6. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa popularnie zwana Świętem Bożego Ciała. Porządek mszy w tym dniu: godz. 8.00, 10.00 i 18.00. Po głównej mszy o godz. 10.00 wyruszymy w procesji do czterech ołtarzy. W tym roku ze względu na panujące obostrzenia sanitarne procesja odbędzie na terenie przykościelnym.

7. Przez całą oktawę Bożego Ciała po wieczornej mszy zapraszamy do udziału w nieszporach eucharystycznych.

8. W sobotę o godz. 18.00 msza i nabożeństwo do św. Charbela z błogosławieństwem relikwiami, następnie nabożeństwo fatimskie.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

10. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

11. Przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

Redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj