Ogłoszenia na niedzielę - 31 maja 2020 r.

Ogłoszenia na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego - 31 maja 2020 roku

1. Obchodzimy dziś uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która jednocześnie kończy okres wielkanocny.

2. Jeszcze dzisiaj zapraszamy na ostatnie nabożeństwo majowe o godz. 17.30, a od jutra zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie po wieczornej mszy świętej, a w niedzielę o godz. 17.30.

3. W poniedziałek będziemy obchodzić święto NMP Matki Kościoła.

4. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godz 17.00. O godz. 18.00 nowenna i msza do MB Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek będziemy obchodzić święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

6. W tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek rano i od godz. 17.15. Wieczorem msza o NSPJ i adoracja do godz. 20. W sobotę msza o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 18.00 i adoracja do godz. 20.

7. W związku z wciąż panującym zagrożeniem epidemicznym nie będziemy odwiedzać chorych z komunią świętą wg zwykłego porządku. Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba, jesteśmy gotowi udzielić
posługi sakramentalnej po wcześniejszym zgłoszeniu.

8 Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

9. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

10. Informujemy, że w świetle obowiązujących przepisów sanitarnych nie obowiązuje już limit liczby osób mogących uczestniczyć w liturgii. Każdy zobowiązany jest dalej do zakrywania ust i nosa.

11. W przyszłą niedziele będziemy chodzić Uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się również czas przyjęcia Komunii Świętej wielkanocnej. Po mszach będziemy zbierać ofiary do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. Na mszy o godz. 13.00 będziemy modlić się w intencji Kół Żywego Różańca. Po mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu z racji 1 niedzieli miesiąca.


Redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj