Ogłoszenia na niedzielę - 24 maja 2020 r.

Ogłoszenia na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - 24 maja 2020 roku

1. Dzisiaj VII Niedziela Wielkanocna, którą przeżywamy jako święto Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od g.17.00. O g.18.00 msza nowennowa do MB Nieustającej Pomocy.

3. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych ku czci Matki Bożej, w niedzielę o g.17.30, w dni powszednie po wieczornej mszy świętej.

4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

5. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

6. Informujemy, że w świetle obowiązujących przepisów sanitarnych w naszej świątyni może przebywać łącznie 77 osób. Każdy zobowiązany jest do zakrywania ust i nosa.

7. W sobotę w wigilię Zesłania Ducha Świętego zapraszamy na czuwanie modlitewne. Rozpoczynamy o g.20.30 różańcem, następnie modlitwa o dary Ducha Świętego i Eucharystia o g.22.00.

8. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Na mszy o g.10.00 będziemy modlić się za solenizantów miesiąca maja.

Redakcja Ks. Arkadiusz