Ogłoszenia na niedzielę - 17 maja 2020 r.


Ogłoszenia na Szóstą Niedzielę Wielkanocną - 17 maja 2020 roku

1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna. Rozpoczynają się kwartalne dni modlitw błagalnych o urodzaje.

2. W poniedziałek obchodzimy 100 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Z tej okazji zapraszamy na nabożeństwo upamiętniające papieża Polaka na godz. 20.30.

3. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 17.00. O godz. 18.00 msza nowennowa do MB Nieustającej Pomocy.

4. W piątek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

5. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych ku czci Matki Bożej, w niedzielę o godz.17.30, w dni powszednie po wieczornej mszy świętej.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

7. Dziękujemy wszystkim parafianom za wpłaty pieniężne, które są dokonywane w miejsce tacy niedzielnej na konto parafialne jak też imiennym i bezimiennym ofiarodawcom. Dziękujemy za wyraz troski o bieżące utrzymanie naszej świątyni.

8. Informujemy, że w świetle najnowszych przepisów sanitarnych w naszej świątyni może przebywać łącznie 77 osób. Każdy zobowiązany jest do zakrywania ust i nosa.

9. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić święto Wniebowstąpienia Pańskiego.

10. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialne zmarłych: Małgorzata Malina z ul. Szafirowej 17, Teresa Skocińska z ul. Bystrzyckiej 3. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.


Redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj