Ogłoszenia na niedzielę - 10 maja 2020 r.

Ogłoszenia na Piątą Niedzielę Wielkanocną - 10 maja 2020 roku

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. Przez cały maj są one odprawiane w niedziele o godz. 17.30, a w dni powszednie i uroczystości po Mszy Św. wieczornej ok. 18.30.

2. 13 maja po nabożeństwie majowym w ramach nabożeństwa fatimskiego odmówimy fatimski różaniec.

3. W sobotę obchodzić będziemy uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej.

4. Kancelaria parafialna czynna jest normalnie.

5. Przypominamy, że Świątynia jest otwarta dla modlących się przez cały dzień. W Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

7. Dziękujemy wszystkim parafianom za wpłaty pieniężne, które są dokonywane w miejsce tacy niedzielnej na konto parafialne jak też imiennym i bezimiennym ofiarodawcom. Dziękujemy za wyraz troski o bieżące utrzymanie naszej świątyni.

Zapowiedź 2: Konrad Michał Kulik kaw. z par. tut i Magdalena Gowin panna z par. Św. Anny w Lubartowie.

Redakcja Ks. Proboszcz