Ogłoszenia na niedzielę - 16 lutego 2020 r.

Ogłoszenia na VI Niedzielę Zwykłą - 16 lutego 2020 roku

1. Dzisiaj VI Niedziela Zwykła. Po mszach zbieramy zbierać do puszek ofiary na chorych objętych opieką Caritas naszej diecezji.

2. W poniedziałek zapraszamy na kolejne spotkanie biblijne w naszej parafii o g. 19.00 w salce na plebanii. Osobom potrzebującym zapewnimy również transport do domu po spotkaniu.

3. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę od g. 17.00 oraz nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na g. 18.00. W czasie trwania adoracji można skorzystać z sakr. pokuty.

4. W sobotę będziemy obchodzić święto Katedry św. Piotra, Apostoła. Tego dnia udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy nawiedzą katedrę lub konkatedrę i tam pobożnie odmówią Ojcze nasz i Wierzę.

5. W przyszłą niedzielę na mszy świętej o g. 10.00 będziemy się modlić za solenizantów miesiąca lutego.

6. W związku ze zbliżającą się środą popielcową prosimy o przynoszenie do zakrystii zeszłorocznych palm do spalenia.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

8. Dziękujemy parafianom i przybyłym gościom za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła.

9. Podobnie jak w ubiegłych latach nasza parafia organizuje kolonie letnie dla dzieci i młodzieży. Wyjazd organizowany do Karpacza w dniach 10-21 lipca. Więcej informacji u ks. Arkadiusz lub p. organisty.

redakcja Ks. Arkadiusz