Ogłoszenia na niedzielę - 05 stycznia 2019 r.

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim - 05 stycznia 2020 roku

1. Przeżywamy drugą Niedzielę po Narodzeniu Pańskim. Na mszy św. o g.13.00 będziemy modlić się w intencji członków Kół Żywego Różańca. Po mszy świętej adoracja z racji I niedzieli miesiąca i spotkanie członków Żywego Różańca.

2. W poniedziałek obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego, zwaną potocznie Trzech Króli. Podczas każdej mszy świętej święcimy kredę i kadzidło. Z racji uroczystości zapraszamy wszystkie dzieci na mszę o g.11.30 kiedy to wyruszymy w orszaku (procesji) wokół kościoła, aby śpiewać nowonarodzonemu dziecięciu. Zachęcamy, aby wszystkie dzieci przyszły ubrane w stroje królewskie.

3. W poniedziałek 6.01 po mszy wieczornej odbędzie się kolejna próba do jasełek.

4. W środę o g.18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

5. W Sobotę o g. 18.00 msza święta i nabożeństwo ku czci św. Charbela z namaszczeniem olejem.

6. W tygodniu dostępne są wolne intencje mszy świętych.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

8. Dziękujemy parafianom i przybyłym gościom za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła.

9. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać święto Chrztu Pańskiego. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na wieczorną mszę i spotkanie w salce przy zakrystii.

10. Dziękujemy parafianom, których odwiedziliśmy z wizytą duszpasterską w minionym tygodniu za miłe przyjęcie i złożone ofiary. Porządek kolędy na najbliższy tydzień:
 *Wt 07.01—ul. Mszańska i Agrestowa (d. jednorodzinne)
 *Śr 08.01—ul. Lokalna, Umowna, Barcewicza, Chryzantemy, Wolff i Wolna
 *Cz 09.01—ul. Kąkolowa i Żeglarska
 *Pt 10.01—ul. Żwanowiecka
 *Sb 11.01—ul. Zagięta i Derwida
Przypominamy, że w tygodniu rozpoczynamy kolędę o g. 16.00, w sobotę natomiast o g. 10.00. Nowych mieszkańców, którzy pragną przyjąć nas z wizytą duszpasterską prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. W czasie trwania kolędy sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać w tygodniu po wieczornej mszy świętej.

redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj