Ogłoszenia na niedzielę - 15 grudnia 2019 r.

Ogłoszenia na III Niedzielę Adwentu - 15 grudnia 2019 roku

1. Przeżywamy dziś III Niedzielę Adwentu. Rozpoczynają się dziś kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin. Po mszach świętych ministranci rozprowadzają sianko. Zebrane przy tej okazji ofiary zasilą fundusz ministrancki.

2. Zapraszamy na roraty, codziennie od poniedziałku do soboty o g. 6.45, które poprzedzone są śpiewem godzinek o g. 6.20. Po mszy świętej zapraszamy na wspólne śniadanie.

3. Zapraszamy na kolejne z cyklu spotkanie biblijne w poniedziałek 16 grudnia o g. 19.00.

4. Próba do jasełek odbędzie się w poniedziałek po mszy św. wieczornej w salce przy zakrystii.

5. W środę od g. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź. O g. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. Dostępne są jeszcze wolne miejsca na dzisiejszy wyjazd do naszego seminarium duchownego na sztukę wystawianą przez kleryków III roku. Wyjazd o g.17.00, koszt ok. 15zł. Prosimy zgłaszać się do zakrystii.

7. Zbiórka ministrantów i odprawa asysty liturgicznej przed „Pasterką” odbędzie się w sobotę o g. 10.00.

8. Duszpasterze, Rada Osiedla i wspólnoty parafialne zapraszają mieszkańców Miedzeszyna, w szczególności rodziny wielodzietne i osoby samotne na 26-te spotkanie wigilijne w dniu 20 grudnia br. (piątek). Uroczystość rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00. Po jej zakończeniu Wieczór Kolęd z kolacją w dolnym kościele.

9. W zakrystii możemy zaopatrzyć się w poświęcone opłatki na stół wigilijny. W sklepiku dostępne są także świece Caritasu.

10 Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

11. Dziękujemy parafianom i przybyłym gościom za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła.

12. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii Ośrodek Dom Samotnych Matek z ul. Skierdowskiej, który będziemy mogli wesprzeć naszymi ofiarami.

13. Fundacja Domowe Hospicjum Dziecięce „Promyczek” w Otwocku poszukuje lekarza i pielęgniarki do pracy w hospicjum. Praca na kontrakcie od g.9.00 do 15.30. Wymagane posiadanie prawa jazdy. Więcej informacji pod nr tel. 509-731-513.

redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj