Ogłoszenia na niedzielę - 24 listopada 2019 r.

Ogłoszenia na XXXIV Niedzielę Zwykłą - 24 listopada 2019 roku

1. Przeżywamy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Z tej racji po mszy św. o g.13.00 odmówimy litanię do Najśw. Serca Pana Jezusa oraz akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi, za który w dniu dzisiejszym można uzyskać odpust zupełny. Po mszy świętej wieczornej spotkanie kandydatów przygotowujących się do s. bierzmowania.

2. Zapraszamy na kolejne spotkanie biblijne, które odbędzie się w poniedziałek 25 listopada o g. 19.00.

3. W środę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od g. 17.00. W czasie adoracji można skorzystać z sakr. Pokuty. O g. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W sobotę obchodzimy święto św. Andrzeja, apostoła.

5. Dziękujemy p. Uli Gawryszewskiej za czteroletnią posługę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej w przygotowywaniu dekoracji ołtarza. Życzymy p. Uli dalszych sukcesów.

6. W związku z tym poszukujemy osoby, która kontynuowałaby tę posługę przygotowując dekoracje kwiatowe w naszej świątyni. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do ks. proboszcza.

7.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

8. Dziękujemy parafianom i przybyłym gościom za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła.

9. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy adwent. Na mszy świętej o g.13.00 będziemy modlić się w intencji Żywego Różańca. Po mszy nabożeństwo z racji pierwszej niedzieli miesiąca oraz spotkanie członków Żywego Różańca. Jednocześnie informujemy, że w drugą niedzielę adwentu rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje, które poprowadzi ks. Mieczysław Nowak—profesor seminarium, moralista. Plan rekolekcji podamy w przyszłym tygodniu.


redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj