Ogłoszenia na niedzielę - 17 listopada 2019 r.

Ogłoszenia na XXXIII Niedzielę Zwykłą - 17 listopada 2019 roku

1. Przeżywamy XXXIII Niedzielę Zwykłą. Obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Ubogich. Po mszach świętych odbywa się zbiórka do puszek na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.

2. W poniedziałek obchodzimy wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy. Po mszy św. wieczornej zapraszamy na modlitwę uwielbienia przed Jezusem Eucharystycznym wraz ze wszystkimi świętymi. Zachęcamy, aby przyjść na tę modlitwę z wizerunkiem szczególnie przez siebie czczonego świętego.

3. W środę wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od g. 17.00. W czasie adoracji można skorzystać z sakr. Pokuty. O g. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4.  W czwartek w liturgii wspominamy Ofiarowanie NMP.

5.  W Piątek we wspomnienie św. Cecylii zapraszamy na wieczorną eucharystię w intencji chórzystów, scholi, p. organisty i wszystkich włączających się w działalność muzyczną w naszej parafii.

6.  W dniach 22-24 listopada odbędą się rekolekcje z o. Jamesem Manjackalem, które organizuje nasza parafia. Rekolekcje są znakomitą okazją do pogłębienia wiary i przybliżenia się do Chrystusa. Szczegóły na temat rekolekcji dostępne są na stronie internetowej naszej parafii. Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach.

7. Chcielibyśmy w tym roku zorganizować w naszej parafii jasełka, dlatego zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do współpracy. Chętni do wzięcia udziału w przedstawieniu mogą zgłaszać się do ks. Arkadiusza lub pana organisty.

8. Wszystkich chłopców zachęcamy do wstąpienia w szeregi ministrantów. W najbliższą niedzielę na mszy świętej o g. 11.30 odbędzie się uroczyste przyjęcie do kandydatów na ministranta. Chętni mogą zgłaszać się do ks. Arkadiusza.

9. Zapraszamy na kolejne spotkanie biblijne, które odbędzie się w poniedziałek 25 listopada o g. 19.00.

10. W tygodniu są jeszcze wolne intencje mszy świętych.

11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

12. Dziękujemy parafianom i przybyłym gościom za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła.

13. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, z tej racji po mszy świętej o g. 13.00 odmówimy litanię do Najśw. Serca Pana Jezusa. Po mszy świętej wieczornej spotkanie kandydatów przygotowujących się do s. bierzmowania.

redakcja Ks. Arkadiusz

Drukuj