Ogłoszenia na niedzielę - 10 listopada 2019 r.

Ogłoszenia na XXXII Niedzielę Zwykłą - 10 listopada 2019 roku

1. Przeżywamy XXXII  Niedzielę Zwykłą i dzień solidarności z Kościołem prześladowanym. Po mszach świętych odbywa się zbiórka do puszek na ten cel.

2. W poniedziałek obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Msze święte o g. 7.00, 10.00 i 18.00. Zapraszamy do modlitwy w int. Ojczyzny. Pamiętajmy również o wywieszeniu flag w naszych domostwach.

3. We wtorek o g. 18.00 msza święta w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznicowych.

4. W środę od g. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. O g. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W kaplicy bocznej naszego kościoła możemy obejrzeć wystawę prac dzieci w konkursie „mój święty patron”.

6. Zapraszamy na modlitwę uwielbienia przed Jezusem Eucharystycznym wraz ze wszystkimi świętymi 18 listopada po mszy świętej wieczornej. Zachęcamy, aby przyjść na tę modlitwę z wizerunkiem szczególnie przez siebie czczonego świętego.

7. Chcielibyśmy w tym roku zorganizować w naszej parafii jasełka, dlatego zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do współpracy. Chętni do wzięcia udziału w przedstawieniu mogą zgłaszać się do ks. Arkadiusza lub pana organisty.

8. W tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia:
- w Pn. św. Marcina z Tours, biskupa
- we Wt. św. Jozafata, biskupa i męczennika
- w Śr. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
- w Sb. NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia

9. W tygodniu są jeszcze wolne intencje mszy świętych.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

11. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać do puszek ofiary na utrzymanie naszego seminarium duchownego.

redakcja Ks. Arkadiusz