Ogłoszenia na niedzielę - 18 sierpnia 2019 r.

Ogłoszenia na XX Niedzielę Zwykłą - 18 sierpnia 2019 roku

1. Dziś XX Niedziela Zwykła. Przypominamy, że obowiązuje wakacyjny porządek Mszy: są odprawiane tylko cztery Msze św. o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i 18.00. W dni powszednie Msze bez zmian (prosimy, aby w okresie wakacyjnym przystępować do spowiedzi przed Mszą św., zwłaszcza w dni powszednie, gdyż w czasie Jej trwania może to być niemożliwe).

2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo za Ojczyznę za przyczyną bł. księdza Jerzego Popiełuszkę.

3. We wtorek wspominamy św. Bernarda, opata i dr Kościoła.

4. W środę od godz. 17.00 możliwość spowiedzi i o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wspominamy tego dnia św. Piusa X, papieża.

5. W czwartek wspominamy Najświętszą Maryję Pannę Królową.

6. W sobotę obchodzić będziemy święto Bartłomieja Apostoła.

7. W najbliższą niedzielę o godz. 10.00 Msza św. w  intencji solenizantów miesiąca sierpnia.

8. Trwają wakacje, a więc wszystkim życzymy dobrego wypoczynku i Bożego błogosławieństwa na ten czas oraz pięknych spotkań z ojczystą kulturą i przyrodą, postępując zawsze w myśl zasady: „W wakacyjne niedziele pamiętaj o Kościele”. Przypominamy, iż w kościele obowiązuje strój godny - odpowiedni do powagi i sacrum tego miejsca.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

10. Dziękujemy parafianom i przybyłym gościom za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła.

Drukuj