Ogłoszenia na niedzielę - 28 lipca 2019 r.

Ogłoszenia na XVII Niedzielę Zwykłą - 28 lipca 2019 roku

1. Przeżywamy dziś XVII niedzielę zwykłą.

2. W poniedziałek obchodzić będziemy wspomnienie św. Marty.

3. W środę wspomnienie św. Ignacego z Loyoli prezbitera, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i możliwość spowiedzi.
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

4. W czwartek wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.
Tego dnia obchodzimy 75 rocznice wybuchu Powstania Warszawskiego. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych którzy oddali swoje życie, uczestnicząc w walce o wolność naszej ojczyzny z niemieckim okupantem. O godzinie 18.00 odbedzie się Msza św. w ich intencji.

5. Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano przed Mszą św. a po południu od godz. 17.15.
Wystawienie i Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.

6. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. O godz. 18.00 Msza św. w intencji ofiarodawców naszego kościoła i o Błogosławieństwo Boże w pracach przy kościele.
Wystawienie i Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.
O godz. 19.00 odbędzie się konferencja przed chrzcielna.

7. Przypominamy, że obowiązuje letni grafik mszy niedzielnych które odprawiane będą o godz.: 8.00, 10.00, 12.00 i 18.00. Sakrament Pokuty sprawowany jest: w niedzielę i w tygodniu przed każdą Mszą św.

8. Wszystkim którzy wypoczywają życzymy dobrego wypoczynku i bezpieczeństwa oraz pięknych spotkań z ojczystą kulturą i przyrodą, postępując zawsze w myśl zasady: „W wakacyjne niedziele pamiętaj o Kościele”.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

10. Dziękujemy parafianom i przybyłym gościom za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła.

11. Są jeszcze wolne intencje w następnym tygodniu.

12. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Zapowiedz 2 Kamil Andrzej Rudol z par. tut. Joanna Lewandowska, Rafał Adrian Damętka kawaler z par. tut. i Karina Wojciechowska panna z par. Św. Wincentego a Paulo. Jacek Andrzej Kaczmarski kawaler z par. tut. i Daria Pikiel panna z par. Św. Zygmunta w Szydłowcu. Zapowiedz 1 Jarosław Sochacki kawaler z par. tut. i Magdalena Michalska panna z     parafii Św. Marcina w Chojnacie.

Drukuj