Ogłoszenia na niedzielę - 26 maja 2019 r.

Ogłoszenia na VI Niedzielę Wielkanocną 26 maja 2019 roku

1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna. Za tydzień, w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w pierwszą niedzielę miesiąca Msza św. w intencji żywych członków Żywego Różańca, a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i spotkanie formacyjne.

2. Nabożeństwa majowe do Matki Bożej śpiewamy w dni powszednie po wieczornej Mszy św. ok. godz. 18.30, a w niedzielę o godz. 17.30.

3. W środę od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. O godz. 18.00 nowenna i Msza św. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W piątek rozpocznie się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

5. W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca. O godz. 7.00 Msza św. w intencji chorych, a o godz. 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi w intencji ofiarodawców naszego kościoła.

6. W sobotę rozpoczną się nabożeństwa czerwcowe. Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa śpiewać będziemy w dni powszednie po wieczornej Mszy św. ok. godz. 18.30, a w niedzielę o godz. 17.30.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

8. Dziękujemy naszym parafianom i przybyłym gościom za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła.

9. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne.

10. Są jeszcze wolne miejsca na letnie kolonie parafialne nad morzem.

11. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Marzenę Mroziewicz (l. 59) z ul. Agrestowej i śp. Wojciechę Zeiske (l. 99) z ul. Lokalnej + Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Redakcja ks. Grzegorz

Drukuj