Ogłoszenia na niedzielę - 19 maja 2019 r.

Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocną 19 maja 2019 roku

1. Dzisiaj w V Niedzielę Wielkanocną Rocznica Pierwszej Komunii Świętej o godz. 11.30.

2. Nabożeństwa majowe do Matki Bożej śpiewamy w dni powszednie po wieczornej Mszy św. ok.. godz. 18.30, a w niedzielę o godz. 17.30.

3. W poniedziałek spotkanie biblijne w domu parafialnym o godz. 19.00.

4. W środę od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. O godz. 18.00 nowenna i Msza św. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

6. Dziękujemy naszym parafianom i przybyłym gościom za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła.

7. Z kalendarza liturgicznego:
- w piątek (24.V) - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.

8. Zapowiedzi przedślubne. Sakramentalny związek  małżeński mają zamiar zawrzeć:
Kamil Ernest Możdżonek - kawaler z parafii tutejszej i Patrycja Kasińska - panna z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Falenicy (zapowiedź II)

9. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne.

10. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Zofię Dąbrowską (l. 92) z ul. Barcewicza i śp. Józefa Osowicz (l. 73) z ul. Patriotów
+ Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Redakcja ks. Grzegorz