Ogłoszenia na niedzielę - 5 maja 2019 r.

Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkanocną 5 maja 2019 roku

1. Dzisiaj o godz. 13.00 Msza św. w intencji zmarłych członków Kół Żywego Różańca, a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i spotkanie formacyjne Żywego Różańca.

2. Rozpoczęliśmy nabożeństwa majowe. Litanię loretańską do Matki Bożej śpiewamy w dni powszednie po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 17.30.

3. W środę od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. O godz. 18.00 nowenna  Msza św. do Matki Bożej nieustającej Pomocy.

4. W piątek spowiedź dzieci przed Pierwszą Komunią Świętą o godz. 16.00.

5. W sobotę Msza św. i nabożeństwo do Św. Charbela o godz. 18.00.

6. W przyszłą niedzielę (12.V) uroczystość Pierwszej Komunii Świętej: o godz. 10.00 dzieci ze szkoły podstawowej nr 216, o godz. 11.30 dzieci ze szkoły podstawowej nr 105. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej w niedzielę 19 maja o godz. 11.30.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

8. Dziękujemy naszym parafianom i przybyłym gościom za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. W przyszłą niedzielę puszka na seminarium duchowne.

9. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne.

10. Z kalendarza liturgicznego:
- w poniedziałek (6.V) - Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba,
- w środę (8.V) - Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski,
- w sobotę (11.V) Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Łaskawej, głównej Patronki Stolicy.

11. Psychoterapeuci ze Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich przy Parafia p.w. Św. Ducha w Otwocku zapraszają na indywidualną i małżeńską terapię 12. kroków dla przeżywających trudności w sferze psychicznej i duchowej. Szczegółowe informacje w przedsionku kościoła.

Redakcja ks. Grzegorz