Ogłoszenia na niedzielę - 28 kwietnia 2019 r.

Ogłoszenia na Niedzielę Miłosierdzia Bożego 28 kwietnia 2019 roku

1. Dzisiaj w Święto Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia.

2. W tym tygodniu rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Litanię loretańską do Matki Bożej będziemy śpiewać codziennie po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00.

3. W czwartek 2 maja jest Dzień Flagi. Niech nasze domy przyozdobią narodowe barwy.

4. W piątek obchodzić będziemy Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja i Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Porządek mszy w tym dniu: godz. 8.00, 10.00 i 18.00.
Jest to jednocześnie pierwszy piątek miesiąca. Zachęcamy wiernych do pierwszopiątkowej spowiedzi i Komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
Z uwagi na piątkowe święto księża odwiedzą chorych z posługą kapłańską w czwartek 2 maja od godz. 9.00.

5. W pierwszą sobotę miesiąca Msza św. w intencji chorych o godz. 7.00, a o godz. 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi w intencji ofiarodawców naszej świątyni i o Boże błogosławieństwo w pracach przy kościele.

6. W przyszłą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 13.00 Msza św. w intencji zmarłych członków Kół Żywego Różańca, a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i spotkanie formacyjne Żywego Różańca.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

8. Dziękujemy naszym parafianom i przybyłym gościom za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Ofiary złożone dzisiaj na tacę są przeznaczone na dzieła miłosierdzia podejmowane w naszej diecezji.

9. Dziękujemy także wszystkim parafianom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia naszego parafialnego odpustu.

10. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne.

11. W kruchcie kościoła na stoliku wyłożone są karteczki z cytatami z „Dzienniczka” św. s. Faustyny, które można dziś wylosować jako zdanie z przesłaniem Święta Miłosierdzia Bożego.

Redakcja ks. Grzegorz

Drukuj