Ogłoszenia na niedzielę - 24 luty 2019 r.

Ogłoszenia na VII Niedzielę zwykłą - 24 luty 2019 roku

1. Dzisiaj o godz. 18.00 Msza św. dla kandydatów do bierzmowania i po niej spotkanie formacyjne w domu parafialnym.

2. W poniedziałek z inicjatywy Wspólnoty Szkoły Nowej Ewangelizacji o godz. 19.00 Msza św. z uwielbieniem i adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i możliwość spowiedzi. O godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W  tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W piątek odwiedzimy chorych z posługą kapłańską od godz. 9.00. Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 18.00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Zachęcamy wiernych do pierwszopiątkowej spowiedzi (od godz. 17.15) i Komunii św. wynagradzającej Sercu Pana Jezusa.

W sobotę o godz. 7.00 Msza św. w intencji chorych. O godz. 18.00 w intencji ofiarodawców i dobrodziejów naszej świątyni oraz o Boże błog. w pracach przy kościele Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

5. W przyszłą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 13.00 Msza św. w intencji zmarłych członków Kół Żywego Różańca, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu i spotkanie Kół Żywego Różańca.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i na prace z nim związane naszym parafianom, jak i przybyłym gościom.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

8. W dniach 7-9 czerwca br. Nasza parafia po raz kolejny organizować będzie rekolekcje z Misjonarzem Miłosierdzia - o. Jamesem Manjackalem. Szczegóły dotyczące rekolekcji, w tym rejestracja dostępne są poprzez stronę internetową naszej parafii. Spotkanie wolontariuszy - osób chcących pomóc przy organizacji rekolekcji odbędzie się w sobotę 9 marca po Mszy św. wieczornej.
 
W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Zbigniewa Karpińskiego z ul. Dusznickiej i śp. Alinę Ziubińską z ul. Brodnickiej + Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Redakcja ks. Grzegorz

Drukuj