Ogłoszenia na niedzielę - 10 luty 2019 r.

Ogłoszenia na V Niedzielę zwykłą - 10 luty 2019 roku

1. Dzisiaj V Niedziela Zwykła.

2. Dzieci, które chciałyby śpiewać w dziecięcej scholii na mszy o godz. 11.30 zapraszamy na próbę śpiewu w każdą niedzielę na godz. 10.00 do domu parafialnego.

3. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencji naszych bliskich zmarłych, tzw. wypominki rocznicowe.

4. W środę zbiórka ministrantów w domu parafialnym o godz. 17.00. Także w środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i możliwość spowiedzi. O godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych na Mszę św. o godz. 11.30, a po niej na spotkanie w Sali ks. Popiełuszki.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i na prace z nim związane naszym parafianom, jak i przybyłym gościom.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

8. Dobiegł końca czas dorocznej wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Wszystkim wiernym z serca dziękujemy za życzliwe przyjęcie, gościnę oraz za troskę i ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Naszą kapłańską wdzięczność wyrażamy w słowach „Bóg zapłać” i w pamięci w codziennej modlitwie.
Ci, spośród parafian, którzy z różnych powodów nie mogli przyjąć księdza z kolędą w wyznaczonym terminie mogą się jeszcze umówić indywidualnie. Zaproszenia przyjmujemy w zakrystii.

9. Z kalendarza liturgicznego:
   w poniedziałek 11. lutego - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes - jest to Światowy Dzień Chorych
   w czwartek 14. lutego - święto Świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa, patronów Europy

Redakcja ks. Grzegorz