Ogłoszenia na niedzielę - 3 luty 2019 r.

Ogłoszenia na IV Niedzielę zwykłą - 3 luty 2019 roku

1. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i spotkanie Kół Żywego Różańca.

2. Dzieci, które chciałyby śpiewać w dziecięcej scholii na mszy o godz. 11.30 zapraszamy na próbę śpiewu w każdą niedzielę na godz. 10.00 do domu parafialnego.

3. Trwają zimowe ferie szkolne. Wszystkim dzieciom i młodzieży życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.

4.  W poniedziałek o godz. 18.00 Msza św. w intencji czcicieli Matki Bożej Szkaplerznej.

5. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo do św. Charbela.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i na prace z nim związane naszym parafianom, jak i przybyłym gościom oraz przy okazji kolędy.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

9. W okresie kolędowym sprawy kancelaryjne można załatwić po wieczornej mszy.

10. Dobiega końca czas dorocznej wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Ci, spośród parafian, którzy z różnych powodów nie mogli przyjąć księdza z kolędą w wyznaczonym terminie mogą się umówić indywidualnie. Zaproszenia przyjmujemy w zakrystii.

11. Z kalendarza liturgicznego:
we wtorek 5. lutego - wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy (patronki kobiet chorujących na raka piersi)
w środę 6. lutego - wspomnienie Świętych męczenników Japonii: Pawła Miki  i Towarzyszy

Program „Kolędy” w tym tygodniu:
4.II - poniedziałek (od godz. 16.00)
     ul. Patriotów - strona parzysta (nowe bloki)
5.II - wtorek (od godz. 16.00)
     ul.  Drozdowa (w tym blok)

Redakcja ks. Grzegorz