Ogłoszenia na niedzielę - 27 stycznia 2019 r.

Ogłoszenia na III Niedzielę zwykłą - 27 stycznia 2019 roku

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się w naszym kościele koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru parafialnego „Fidelis”, a po mszy wieczornej o godz. 19.00 zapraszamy na wspólne kolędowanie wszystkich parafian do domu parafialnego.

2. Dzieci, które chciałyby śpiewać w dziecięcej scholii na mszy o godz. 11.30 zapraszamy na próbę śpiewu w każdą niedzielę na godz. 10.00 do domu parafialnego.

3. Jutro rozpoczynają się zimowe ferie szkolne. Wszystkim dzieciom i młodzieży życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.

4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek odwiedzimy chorych z posługą kapłańską od godz. 9.00. Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 18.00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Zachęcamy do pierwszopiątkowej spowiedzi i Komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Zbawiciela.

5. W sobotę w liturgii będziemy obchodzić Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane w naszej polskiej tradycji Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Na mszach o godz. 7.00, 9.00 i 18.00 poświęcenie gromnic. Jest to dzień modlitw w intencji osób konsekrowanych. Ofiary na tacę będą zbierane na klasztory klauzurowe. Po wieczornej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

6. W przyszłą pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 13.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i spotkanie Kół Żywego Różańca.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i na prace z nim związane naszym parafianom, jak i przybyłym gościom oraz przy okazji kolędy.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

9. W okresie kolędowym sprawy kancelaryjne można załatwić po wieczornej mszy.

Program „Kolędy” od 28 stycznia do 5 lutego 2019 r.
28.I - poniedziałek (od godz. 16.00)
     ul. Zagięta, Popiołów
29.I - wtorek (od godz. 16.00)
     ul. Agrestowa (niska zabudowa), Lawinowa
30.I - środa (od godz. 16.00)
     ul. Patriotów - numery parzyste (bez nowych bloków), Derwida
31.I - czwartek (od godz. 16.00)
     ul. Żwanowiecka
4.II - poniedziałek (od godz. 16.00)
     ul. Patriotów - numery parzyste (nowe bloki)
5.II - wtorek (od godz. 16.00)
     ul.  Drozdowa (w tym blok)

Redakcja ks. Grzegorz

Drukuj