Ogłoszenia na niedzielę - 23 grudnia 2018 r.

Ogłoszenia na IV Niedzielę Adwentu – 23 grudnia 2018 r.

1. Ministranci rozprowadzają sianko na stół wigilijny. Za ofiary, które zasilą fundusz ministrancki, wyrażamy podziękowanie: Bóg zapłać! W sklepiku są do nabycia świece „Caritas”, a w zakrystii można nabyć opłatki.

2. Jutro w poniedziałek ostatnie w tym roku Roraty o godz. 6.45. Wszystkim, którzy się włączyli w adwentowe czuwanie oraz tym, którzy przygotowywali poczęstunek dla dzieci z serca dziękujemy.

3. Jutro Wigilia Świąt Bożego Narodzenia. Zgodnie z polską tradycją zachowujemy postny charakter tego dnia i wieczerzy wigilijnej. Nie będzie mszy o godz. 18:00. Uroczysta Msza św. w Świętą Noc Narodzenia Pańskiego, czyli Pasterka o 24.00. Taca z Pasterki będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia, a ofiary złożone w drugi dzień świąt będą przeznaczone na budowę świątyń w naszej Diecezji.

4. W Święta Bożego Narodzenia, czyli we wtorek i środę porządek mszy jak w każdą niedzielę.

5. Dziękujemy Radzie Osiedla i wspólnotom parafialnym za zorganizowanie w miniony piątek spotkania wigilijnego dla rodzin wielodzietnych i osób samotnych.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i na prace z nim związane naszym parafianom, jak i przybyłym gościom.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

8. W tym tygodniu rozpoczynamy wizytę duszpasterską w naszej parafii.

Program „Kolędy”:
27. XII - czwartek (od godz. 16.00)
     ul. Jagienki (w tym blok nr 1)
     ul. Włókiennicza 53
28. XII - piątek (od godz. 16.00)
     ul. Włókiennicza 51 i 55
29. XII - sobota (od godz. 10.00)
     ul. Ciepielowska (wraz z blokiem nr 13)

9. W okresie kolędowym zmianie ulegną godziny otwarcia kancelarii parafialnej. Sprawy kancelaryjne będzie można załatwić we wtorek i czwartek po wieczornej mszy.


Redakcja ks. Grzegorz

Drukuj