Ogłoszenia na niedzielę - 16 grudnia 2018 r.

Ogłoszenia na III Niedzielę Adwentu – 16 grudnia 2018 r.

1. Dzisiaj III Niedziela Adwentu, zwana  Gaudete, czyli Niedzielą radości.

2. Ministranci rozprowadzają sianko na stół wigilijny. Za ofiary, które zasilą fundusz ministrancki, wyrażamy podziękowanie: Bóg zapłać! W sklepiku są do nabycia świece „Caritas”, a w zakrystii można nabyć opłatki.

3. W kruchcie naszego kościoła wystawione są kosze, do których możemy składać produkty żywnościowe dla potrzebujących.

4. Zapraszamy do udziału w Roratach od poniedziałku do soboty o godz. 6.45. Osoby które chciałyby włączyć się w przygotowanie poczęstunku dla dzieci uczestniczących w Roratach prosimy np. o upieczenie ciasta.

5. W środę od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. O godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. w intencjach nowennowych. Po mszy nabożeństwo w intencji Ojczyzny.

6. Zbiórka ministrantów i odprawa asysty liturgicznej przed „Pasterką” odbędzie się w piątek 21. grudnia o godz. 17.00.

7. Duszpasterze, Rada Osiedla i wspólnoty parafialne zapraszają mieszkańców Miedzeszyna, w szczególności rodziny wielodzietne i osoby samotne, na spotkanie wigilijne w piątek 21 grudnia. Uroczystość rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00. Po jej zakończeniu Wieczór Kolęd z kolacją w sali dolnego kościoła.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i na prace z nim związane naszym parafianom, jak i przybyłym gościom.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Redakcja ks. Grzegorz

Drukuj