• Start
  • Informacje
  • Ogłoszenia
  • Ogłoszenia na niedzielę – 21 października 2018 r.

Ogłoszenia na niedzielę – 21 października 2018 r.

Ogłoszenia na XXIX Niedzielę Zwykłą – 21 października 2018 roku.

1. Dziś XXIX Niedziela Zwykła. Dzisiaj zbiórka do puszek na Dom Świętej Siostry Faustyny w Ostrówku.
Chętnych zapraszamy w niedzielę do domu parafialnego na próbę scholii dziecięcej o godz. 10.00 i  młodzieżowej o godz. 16:30.

2. Kandydatów do sakramentu bierzmowania w drugim roku formacji zapraszamy w przyszłą niedzielę 28. października na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej na spotkanie formacyjne w domu parafialnym.

3. Jutro w poniedziałek o godz. 19:00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie biblijne.

4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: dzieci w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.15, dorosłych w tygodniu po wieczornej Mszy św., a w niedzielę o godz. 17.30.

5. W środę od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. O godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. w intencjach nowennowych.

6. Służba liturgiczna ołtarza, czyli ministranci, lektorzy oraz kandydaci do służby ministranckiej mają zbiórkę w każdą środę o godz. 17.00 w domu parafialnym. Obecność obowiązkowa. Rodzice kandydatów do służby ministranckiej proszeni są o kontakt z opiekunem ministrantów ks. Grzegorzem.

7. W zakrystii lub kancelarii przyjmujemy na roczną prenumeratę czasopisma „Oremus”. Koszt 80 zł. Zapisy do końca października u ks. Grzegorza.

8. Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Przyjmujemy w zakrystii lub kancelarii wypominki jednorazowe (czytane 1 i 2 listopada), roczne (odczytywane w każdą niedzielę przed mszą o godz. 13.00) i rocznicowe (Msza św. w II wtorek miesiąca).
9. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i na prace z nim związane naszym parafianom, jak i przybyłym gościom.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

11. Z kalendarza liturgicznego:
Poniedziałek - wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża

Redakcja ks. Grzegorz

Drukuj