Ogłoszenia na niedzielę – 7 października 2018 r.

Ogłoszenia na XXVII Niedzielę Zwykłą – 7 października 2018 roku.

1. Dziś XXVII Niedziela Zwykła.
O godz. 10.00  w domu parafialnym odbędzie się  spotkanie scholii dziecięcej, a o godz. 16.30 scholii młodzieżowej. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po mszy o godz.13.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i spotkanie Kół Żywego Różańca.
 
2. Rozpoczęliśmy miesiąc październik - miesiąc Różańca. Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci są odprawiane w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.15. Dzieci otrzymały książeczkę do wklejania obrazków „Polska z Jezusem i Maryją” jako pamiątkę nabożeństw różańcowych w roku jubileuszowym 100-lecia odzyskania niepodległości. Dorosłych zapraszamy na modlitwę różańcową w tygodniu po wieczornej Mszy św., a w niedzielę o godz. 17.30
 
3. W środę od godz. 17.00 do 18.00 możliwość spowiedzi. O godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej, a po niej Msza św. w intencjach nowennowych.
 
4. W sobotę o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Charbela, z namaszczeniem olejem, a po niej ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie.
 
5. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na Dom Św. Siostry Faustyny Kowalskiej w Ostrówku.
 
6. Z kalendarza liturgicznego.
W tym tygodniu obchodzić będziemy:
- w sobotę wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.
 
7. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i na prace z nim związane naszym parafianom i gościom.
 
8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 
Zapowiedzi:
Tomasz James Karol Spencer - kawaler z par. tut. i Paulina Maciążek - panna z par. NMP Królowej Różańca Świętego w Majdanie (I)

Redakcja ks. Grzegorz

Drukuj