Ogłoszenia na niedzielę 6 sierpnia 2017

Ogłoszenia na święto Przemienienia Pańskiego – 6 sierpnia 2017 r.

 1. Mamy dziś święto Przemienienia Pańskiego, to także I niedziela miesiąca. O godzinie 12.00 Msza św. w intencji Kół Żywego Różańca, a po Niej wystawienie i krótka adoracja Najświętszego Sakramentu.
 2. Wspólnota Modlitewna Szkoły Nowej Ewangelizacji zaprasza wszystkich chętnych na wspólną modlitwę, jutro w naszym kościele, o godz. 19.00. Rozpoczniemy Mszą, a potem odbędzie się modlitwa uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem.
 3. We wtorek wspomnienie św. Dominika, prezbitera. O godzinie 18.00 Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznicowych.
 4. W środę święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy. Od godz. 17.00 - 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. O godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej, a po niej Msza św. w intencjach nowennowych.
 5. W czwartek święto świętego Wawrzyńca, diakona i męczennika.
 6. W piątek wspomnienie św. Klary dziewicy.
 7. W sobotę po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Charbela z obrzędem namaszczenia olejem św. Charbela. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Przypominamy, że przed Mszą św. można składać w zakrystii kartki z intencjami, które będą przedstawiane w czasie nabożeństwa.
 8. Za tydzień w niedzielę o godz. 17.15 nabożeństwo fatimskie z procesją wewnątrz kościoła.
 9. Legion Maryi zaprasza 30 września na pielgrzymkę do Gietrzwałdu z okazji 140. rocznicy objawień Matki Bożej - jedynych w Polsce oficjalnie zatwierdzonych przez Kościół. Więcej szczegółów o pielgrzymce w najbliższym czasie. O objawieniach w Gietrzwałdzie można także przeczytać w „Dobrych Radach”, na str. 4.
 10. Wszystkim wypoczywającym życzymy dobrego odpoczynku i Bożego błogosławieństwa na ten czas. Przypominamy także, iż w kościele obowiązuje strój godny - odpowiedni do powagi i sacrum tego miejsca.
 11. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składana na kościół oraz na prace z nim związane.
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, gdzie możemy znaleźć wiele ciekawych świadectw i artykułów.

Zapowiedzi: Jakub Cezary Wójcik, kawaler z parafii tutejszej oraz Monika Maria Ciechomska, panna z parafii świętych Apostołów Piotra i Pawła w Pęcicach (I).

Drukuj