Ogłoszenia na niedzielę 16 lipca 2017

1. Dziœś XV Niedziela Zwykła. 
2. W śœrodę od 17.00 - 18.00 adoracja i możliwoœć spowiedzi. O godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej, a po niej Msza śœw. 
3. W czwartek obchodzimy wspomnienie bł. Czesława prezbitera.
4. W sobotę obchodzić będziemy śœwięto śœw. Marii Magdaleny. 
5. W okresie wakacyjnym będą odprawiane w niedzielę tylko cztery Msze śœw. o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i 18.00. W dni powszednie Msze bez zmian. Prosimy, aby w okresie wakacyjnym przystępować do spowiedzi przed Mszą, zwłaszcza w dni powszednie, gdyż w czasie Jej trwania może to być niemożliwe. 6. Składamy serdeczne Bóg zapłać tym którzy złożyli ofiarę na kościół i prace z nim związane. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej, jest w niej wiele ciekawych artykułów. 7. Na czas wakacji wszystkim odpoczywającym życzymy dobrego wypoczynku i Bożego błogosławieństwa na ten czas. 8. Przypominamy, że w koœciele obowiązuje strój godny po to by zachować powagę i sacrum tego miejsca.. Zapowiedzi: Michał Szczepan Kocyła kawaler i Izabela Bogusława Sowacka panna oboje z parafii tutejszej (I). Maciej Tomasz Budkowski kaw. z parafii tutejszej i Matylda Anna Parapura panna z par. Chrystusa Króla z W-wy (II).

Drukuj