Ogłoszenia na niedzielę 9 lipca 2017

Ogłoszenia na XIV Niedzielę Zwykłą - 9 lipca 2017 roku

1. Dziś XIV Niedziela Zwykła.
2. We wtorek święto św. Benedykta opata patrona Europy.
3. W środę wspominamy św. Brunona z Kwertfurtu biskupa i męczennika. Od 17.00 - 18.00 adoracja i możliwość spowiedzi. O godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej, a po niej Msza św.
4. W czwartek obchodzimy wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. Jest to 13 dzień miesiąca lipca kolejne objawienie Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy na mszę świętą na godz. 18.00 a po niej na Różniec Fatimski i procesję.
5. Od lipca będzie obowiązywał w niedzielę wakacyjny porządek Mszy św. Tzn. będą odprawiane tylko cztery Msze św. o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i 18.00. W dni powszednie Msze św. bez zmian. Prosimy, aby w okresie wakacyjnym przystępować do spowiedzi przed Mszą św., zwłaszcza w dni powszednie, gdyż w czasie Jej trwania może to być niemożliwe.
6. Bóg zapłać za ofiary składana na kościół i na prace z nim związane. Jak zwykle zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
7. Na czas wakacji wszystkim odpoczywającym życzymy dobrego wypoczynku i Bożego błogosławieństwa na ten czas.
8. Przypominamy, że w kościele obowiązuje strój gody po to by zachować powagę i sacrum tego miejsca.
9. Na wakacyjne dni polecamy książkę ks. Dominika Chmielewskiego pt. „Jego miłość cię uleczy”.

Zapowiedzi: Maciej Tomasz Budkowski, kaw. z parafii tutejszej i Matylda Anna Parapura, panna z par. Chrystusa Króla z W-wy (I).

Drukuj