Ogłoszenia na niedzielę 2 lipca 2017

Ogłoszenia na XIII Niedzielę Zwykłą - 2 lipca 2017 roku 

1. Dziś XIII Niedziela Zwykła.

2. Dzisiaj przed kościołem młodzież ze 145 Warszawskiej Drużyny Wędrowniczek ZHR rozprowadza ciasta i ciasteczka własnej produkcji. Zebrane fundusze będą przeznaczone na wakacyjny obóz letni harcerzy.

3. W poniedziałek Św. Tomasza Apostoła.

4. W środę od 17.00 - 18.00 adoracja i możliwość spowiedzi. O godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej, a po niej Msza św.

5. Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed Mszą Świętą o 7.00 i 18.00.
Po wieczornej Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 20.00. W tym dniu Ks. Proboszcz odwiedzi swoich chorych.

6. W sobotę wspomnienie Św. Jana z Dukli prezbitera. O godz. 18.00 Msza Święta a po niej Nabożeństwo do Św. Charbela i namaszczenie olejem Św. Charbela. Intencje na nabożeństwo można składać w zakrystii.

7. Od lipca będzie obowiązywał w niedzielę wakacyjny porządek Mszy św. Tzn. będą odprawiane tylko cztery Msze św. o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i 18.00. W dni powszednie Msze św. bez zmian. Prosimy, aby w okresie wakacyjnym przystępować do spowiedzi przed Mszą św., zwłaszcza w dni powszednie, gdyż w czasie Jej trwania może to być niemożliwe.

8. Bóg zapłać za ofiary składana na kościół i na prace z nim związane. Jak zwykle zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

9. Na czas wakacji wszystkim odpoczywającym życzymy dobrego wypoczynku i Bożego błogosławieństwa na ten czas.

10. Przypominamy, że w kościele obowiązuje strój gody po to by zachować powagę i sacrum tego miejsca.
11. Na wakacyjne dni polecamy książkę ks. Dominika Chmielewskiego pt. „Jego miłość cię uleczy”.

Drukuj