Msze św. w niedzielę odprawiane są w godz.:
  •   800
  • 1000
  • 1130 (z udziałem dzieci)
  • 1300 (suma)
  • 1800 (dla młodzieży)

Msze św. w niedzielę w wakacje ( lipiec, sierpień )odprawiane są w godz.:

•   800
  • 1000
  • 1200 (suma)
  • 1800

Istnieje możliwość złożenia intencji na Mszę świętą w niedzielę o godz. 1300, z wyjątkiem pierwszej miesiąca. W każdą pierwszą niedzielę miesiąca modlimy się w intencji Kół Żywego Różańca, które mają też swoje comiesięczne spotkanie z kapłanem w domu parafialnym.

Msze św. w dni powszednie odprawiane są w godz.:

• 700
  • 1800

Kancelaria Parafialna czynna w każdy wtorek i czwartek w godz. 1600 - 1730 ; w nagłych sytuacjach po mszach świętych.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdą środę w godz. od 1700 do 1800; po niej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Dobrej Rady połączona z Mszą św. w intencjach zbiorowych.

Nabożeństwa okresowe:

w październiku Różaniec o godz. 1830
w maju nabożeństwa majowe o godz. 1830
w czerwcu nabożeństwa czerwcowe o godz. 1830

Pierwsza Spowiedź i Pierwsza Komunia św. dzieci - spotkania w każdą trzecią niedzielę miesiąca o godz. 1130

Katecheza dla rodziców - w każdy trzeci poniedziałek miesiąca o godz. 1900 w sali bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Uwaga! Zastrzegamy sobie zmianę daty, proszę słuchać uważnie ogłoszeń!

Przygotowanie do Bierzmowania wg programu j.w.

Pierwszy czwartek miesiąca:
Msze św. wotywne o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie odprawiane są o godz. 1800 (w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne).

Pierwszy piątek miesiąca:
spowiedź rano przed i w czasie Mszy św., wieczorem od godz. 1700

Adoracja Najświętszego Sakramentu od zakończenia Mszy świętej wieczornej do godz. 2000.

Po Mszy św. spotkanie dla rodziców i dzieci klas III ( tych, które przystąpiły już do Pierwszej Komunii św.).

Pierwsza sobota miesiąca:
przed południem odwiedzamy chorych
wieczorna Msza św. w intencji ofiarodawców kościoła w Miedzeszynie i o Boże blogosławieństwo w dalszych pracach budowlanych za przyczyną Matki Bożej Dobrej Rady
Po Mszy św. wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 2000.

Konferencja przed chrztem dziecka - obowiązkowa dla rodziców dziecka oraz rodziców chrzestnych - w każdą pierwszą sobotę miesiąca w sali domu parafialnego o godz. 1900