• Start

Od autora...

Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby układ strony był czytelny i łatwy w nawigacji oraz estetyczny.

Stronę przygotowują:

-
Ks. Proboszcz Witold Gajda - przygotowanie materiałów do stron, publikacje, fotografie,
-
Ks. Dariusz Rosłon - przygotowanie materiałów do stron,
- BM (admin) - projekt i wykonanie, php, css, grafika, inne, zaplecze techniczne, aktualizacje skryptów, czuwanie i sprawowanie opieki nad poprawnością dzialania stron, publikacje, fotografie i galerie,
- Autorzy różni - materiały do artykułów, fotografie.

Nad całością czuwa Ks. Proboszcz Witold Gajda.

Jeśli chcecie żeby pojawiało się więcej materiałów (artykułów, felietonów i zdjęć), nadsyłajcie je na mój adres mailowy, jeśli zauważyliście jakiś błąd w treści lub działaniu witryny lub chcielibyście coś poprawić - piszcie.
Możecie współredagować strony www naszej społeczności parafialnej.
Proponowana zawartość przed opublikowaniem będzie musiała być zweryfikowana i sprawdzona.
W sprawach merytorycznych decydujący głos ma Ks. Proboszcz.

Jeśli chcesz się skontaktować z administratorem i webmasterem naszej witryny www Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i napisz wiadomość.
Wszelkie uwagi i wnioski będą mile widziane. Postaram się na wszystkie odpowiedzieć na tej stronie lub w mailu.
(bm)

Jeżeli nasze strony są Ci bliskie i chcesz aby inni również mogli je zobaczyć umieść nasz baner  lub link www.parafiamiedzeszyn.pl w swoim serwisie www lub na innej stronie w Internecie.