Rada Osiedla Miedzeszyn

Oto skład Rady ( formalnie członkami Rady zostali wszyscy zgłoszeni kandydaci ):

1. Godusławski Hubert
  2. Graczyk Konrad Ryszard
  3. Jesiotr Szczepan
  4. Kubik Łukasz
  5. Karpiński Marcin
  6. Machay-Blicharska Grażyna
  7. Orzechowska Zofia
  8. Rakoczy Henryk
  9. Woszczyk Elżbieta
  10. Zalewska Barbara
  11. Zalewski Włodzimierz
  12. Zawada Jacek Kryspin

Przewodniczącą Rady Osiedla Miedzeszyn została Pani Grażyna Machay-Blicharska ( tel. 667477130 ), vice przewodniczącym – Pani Elżbieta Woszczyk i Pan Henryk Rakoczy. Skarbnikiem została Pani Zofia Orzechowska, a sekretarzem Pani Anna Walarowska ( osoba spoza Rady ).

Zebrania Rady Osiedla Miedzeszyn odbywają się w drugą środę miesiąca o godzinie 19.30 – w siedzibie Rady przy ul. Szafirowej 58

Rada zajmuje się pracami związanymi z opiniowaniem powstających w Miedzeszynie inwestycji, szeroko pojętą ochroną środowiska, organizacją „Wigilii” dla ludzi samotnych i potrzebujących. Chętnie włącza się od lat w przeprowadzenie Festynu, który od zeszłego roku funkcjonuje jako „DZIEŃ MIEDZESZYNA” i jest organizowany w związku z Dniem Matki na terenie Parafii Matki Bożej Dobrej Rady w Warszawie-Miedzeszynie.

Członkowie Rady biorą udział również w sesjach Rady Dzielnicy Wawer M. ST. Warszawy oraz w posiedzeniach Komisji Samorządu Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

Tablice informacyjne Rady Osiedla Miedzeszyn znajdują się przy ul. Patriotów –Centrum Miedzeszyn i przy ul. Szafirowej 58, przy parkingu kościelnym.

Mieszkańców zainteresowanych działalnością Rady Osiedla Miedzeszyn i problemami Miedzeszyna zapraszamy do współpracy.