Kolęda 2016/2017

WIZYTA DUSZPASTERSKA 2016/2017

od poniedziałku do piątku kolęda zaczyna się o godz. 16.00, w sobotę o godz. 10.00, chyba że podano inaczej

parafia zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian stąd prosimy o monitorowanie ogłoszeń

 

27.12

Wtorek

Jagienki i blok nr 1 oraz blok Włókiennicza nr 53

28.12

Środa

ul. Ciepielowska wraz z blokiem nr 13

29.12

Czwartek

ul. Włókiennicza bloki nr 51 i 55

30.12

Piątek

ul. Włókiennicza i Halna

31.12

Sobota

SYLWESTER – BEZ KOLĘDY

1.01

Niedziela

UR. ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI – NOWY ROK – BEZ KOLĘDY

2.01

Poniedziałek

ul. Małowiejska

3.01

Wtorek

ul. Derkaczy

4.01

Środa

ul. Brodnicka

5.01

Czwartek

ul. Prasowa, Malczycka, Deptak

6.01

Piątek

TRZECH KRÓLI – BEZ KOLĘDY

7.01

Sobota

PIERWSZA SOBOTA – BEZ KOLĘDY (długi weekend)

8.01

Niedziela

BEZ KOLĘDY

9.01

Poniedziałek

osiedle Liliowa 27, 29, 35, 37, 15, 17 i pozostałe

10.01

Wtorek

ul. Jałowcowa

11.01

Środa

ul. Solurska, Macierzanki, Nadarzyńska, Radoszycka, Lubuska, Ciekawa, Wiesiołka, Nenufarów, Zespołowa, Sulęcińska, Iglasta

12.01

Czwartek

osiedle Liliowa 31 i 33

13.01

Piątek

ul. Orchidei, Rejowiecka, Tawułkowa, Szachowa i Pasażerska

14.01

Sobota

ul. Garncarska (od godz. 10.00)

15.01

Niedziela

BEZ KOLĘDY

16.01

Poniedziałek

ul. Mozaikowa (od Radości do Szafirowej)

17.01

Wtorek

ul. Przyjemna i Mozaikowa (od Szafirowej w stronę Falenicy)

18.01

Środa

ul. Patriotów - numery nieparzyste, Wzorzysta

19.01

Czwartek

ul. Przewodowa wraz z blokami

20.01

Piątek

ul. Szafirowa i Tuberozy

21.01

Sobota

ul. Zasadowa i Rozmarynu (od godz. 10.00)

22.01

Niedziela

BEZ KOLĘDY

23.01

Poniedziałek

ul. Lewkonii, Rusałki, Nagłowicka, Majerankowa

24.01

Wtorek

ul. Drozdowa (w tym bloki)

25.01

Środa

bloki na ul. Agrestowej nr 8 i 8A

26.01

Czwartek

ul. Lokalna, Sarny, Lawinowa

27.01

Piątek

ul. Patriotów - numery parzyste i ul. Derwida

28.01

Sobota

ul. Kąkolowa i Żeglarska (od godz. 10.00)

29.01

Niedziela

BEZ KOLĘDY

30.01

Poniedziałek

ul. Agrestowa (niska zabudowa)

31.01

Wtorek

ul. Zgięta i Popiołów

1.02

Środa

ul. Zabrzańska, Radłowa, Średnia, Sztygarów, Truskolaska

2.02

Czwartek

ul. Umowna, Barcewicza, Chryzantemy, Wolff, Wolna i Mszańska

3.02

Piątek

ul. Żwanowiecka

4.02

Sobota

PIERWSZA SOBOTA – BEZ KOLĘDY 

6.02

Poniedziałek

ul. Dusznicka, Bystrzycka, Arniki                                                                                   KONIEC KOLĘDY