PROFANACJA

W nocy z 13 na 14 października 2013 roku została podpalona kaplica Matki Bożej znajdująca się przy ul. Patriotów ( w pobliżu sklepu Biedronka) w Miedzeszynie. Zniszczenie kaplicy wraz ze znajdującą się w niej figurą Maryi domaga się ekspijacji czyli przebłagania Boga i Najświętszej Maryi Panny za dokonane zło.

Trwają czynności wyjaśniające, prowadzone przez Policję.

Wszystkich wiernych naszej Parafii jak również okolicznych, oddających cześć Maryi oraz tych, którzy czują potrzebę naprawienia zła, czyli wynagrodzenia Bogu i Jego Matce Maryi zapraszamy do wspólnych modlitw w niedzielę, 27 października b.r. w kościele parafialnym Matki Bożej Dobrej Rady w Miedzeszynie, przy ul. Szafirowej 58.

Jeśli ktoś chciałby włączyć się w - ofiary zbierane w tym dniu będą przeznaczone na odbudowę kaplicy; mozna też uczynić to wpłacając na konto Parafii
PKO BP 12 Oddz. w Warszawie:
27 1020 1127 0000 1902 0098 3239.