• Start
  • Artykuły
  • Aktualności
  • Zapraszamy na koncert - "JAN PAWEŁ II. ZE ŚMIERCI DO ŻYCIA"

Zapraszamy na koncert - "JAN PAWEŁ II. ZE ŚMIERCI DO ŻYCIA"

24 listopada,godz. 19.00

O doniosłości i znaczeniu pontyfikatu Jana Pawła II nie trzeba nikogo przekonywać. Jest on jedną z tych osób, które na stałe wpisały się w historię Polski i świata.
Po śmierci Jana Pawła II na całym świecie pojawiły się doniesienia o licznych cudach dokonanych za jego wstawiennictwem.
"Został uznany nie jeden, ale wiele cudów za wstawiennictwem błogosławionego Jana Pawła II, a więc droga do kanonizacji jest otwarta". (kard. Stanisław Dziwisz).

Będzie to wielkie, historyczne wydarzenie, na które czeka cały chrześcijański świat, a które dla nas Polaków ma znaczenie szczególne.
24 listopada 2013 r., to jedna z dat, która podawana była jako możliwy termin kanonizacji. Choć ostatecznie wybrano datę 27 kwietnia 2014 r., to przypadająca 24 listpoada uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata oraz zakończenie w tym dniu Roku Wiary będą doskonałą sposobnością do wyrażenia wdzięczności Bogu za pontyfikat Papieża Polaka.
Zapraszamy zatem 24 listopada(niedziela) o godz. 19.00. Koncert, którego organizatorami jest Parafia pw. Matki Bożej Dobrej Rady oraz Urząd Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy, a wykonawcą zespół muzyczny EO NOMINE oraz zaproszeni goście, odbędzie się w budynku kościoła (Warszawa - Miedzeszyn, ul. Szafirowa 58).

WSTĘP WOLNY