Modlitwa i pomoc dla o. Jamesa Manjackala

Zapraszamy na spotkanie z dr Ricardo Landauro - jednym z najbliższych współpracowników o. Jamesa.

O. James, który od ponad dwóch miesięcy przebywa w szpitalu zezwolił na zorganizowanie spotkania z dr Ricardo Landauro, swoim duchowym synem i jednym ze swoich najbliższych współpracowników.  Dr Landauro, który od 13 lat towarzyszy
o. Jamesowi w działalności ewangelizacyjnej otrzymał od niego szczególne posłanie do prowadzenia tego spotkania.
W programie konferencja (w tym przekazanie informacji o aktualnym stanie zdrowia o. Jamesa), msza św., adoracja i modlitwa o uzdrowienie. Podczas spotkania będziemy się modlić o zdrowie dla o. Jamesa. Będzie także możliwość złożenia pieniężnej ofiary na pomoc w leczeniu i rehabilitacji o. Jamesa. Przekażemy również środki zebrane podczas prowadzonej przez nas akcji.  
Spotkanie odbędzie się 6 kwietnia (sobota) w budynku kościoła p.w. Matki Bożej Dobrej Rady w Warszawie-Miedzeszynie
(ul. Szafirowa 58). Rozpocznie się przed południem i potrwa do późnych godzin popołudniowych. Dokładna godzina rozpoczęcia spotkania podana zostanie w późniejszym terminie (do końca tygodnia).               
 
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.