To warto wiedzieć!

W 2004 roku bogate kraje zachodu Europy przekazały dla biednych krajów afrykańskich 53 miliardy dolarów w ramach pomocy. W tym samym 2004 roku biedne kraje afrykańskie zapłaciły bogatym krajom zachodu 398 miliardów dolarów, a więc prawie 8 razy tyle w ramach spłaty długów. Tak daje i tak dzieli się swoim bogactwem Europa.

Dla zapewnienia 2 miliardom ludzi w krajach ubogich dostępu do bieżącej wody potrzeba jest około 7 miliardów dolarów. Jest to znacznie mniej niż Europejczycy rocznie wydają na perfumy, czy też amerykańskie kobiety na operacje plastyczne piersi. A jednocześnie warto wiedzieć, że te 7 miliardów dolarów uratowałoby codziennie około 4 tysięcy ludzi przed śmiercią...

Jeśli 97% polskich mediów jest finansowane przez masońskie liberalistyczne struktury antyreligijne, to nie ma się czemu dziwić, że te 97% działa w określonym kierunku, że przy każdej okazji wylewa pomyje na „Radio Maryja” i „Telewizję Trwam”, że opluwa niezależne media, że ośmiesza Kościół. Media, te silne i doskonale dofinansowane nas zamulają (to dzienniki telewizyjne od 1 Programu po TVN24, to Internet, Onet, WP, Interia, Fakty i inne tego rodzaju „świerszczyki”). Ich głównym celem nie jest prawda, czy rzetelna informacja, ale sensacja, skandal, emocje, dreszczyk i „adrenalina”.