Byliśmy w Seminarium

Każdego roku, w okresie adwentu klerycy Wyższego Seminarium Duchownego na Tarchominie zapraszają wspólnoty parafialne z naszej diecezji na przedstawienie świąteczne. W tym roku również nasza parafia mogła podziwiać talenty aktorskie przyszłych księży. Alumni III roku wystawili przedstawienie pt. „Pierścień i róża”. Na widowni zgromadziły się grupy z kilkunastu parafii. Zaprezentowana sztuka rozbawiła nas do łez. Pobyt w seminarium był okazją do modlitwy o nowe powołania - także z naszej wspólnoty parafialnej. Mogliśmy również zwiedzić budynek, w którym młodzi mężczyźni przygotowują się do służby kapłańskiej. Mamy nadzieję, że również w przyszłym roku będziemy mogli odwiedzić nasze Seminarium.