Parafia p.w. Matki Bożej Dobrej Rady
Warszawa Miedzeszyn

Niech dla wiernych naszej parafii będzie to jeszcze jedna forma komunikacji,
a dla szukających kontaktu z Bogiem, miejsce by zgłębiać wiarę i życiowe wartości.

Nabożenstwa

Wybierz odpowiedni czas na modlitwę w Kościele.

Poznaj naszych Księży i dowiedz się o nich więcej.

Zdjęcia z życia parafii, uroczystości i wydarzeń.

ŚWIADOMOŚĆ RELIGIJNA

Znamiona doświadczeń i autentycznej świadomości religijnej
do pragnienia zgłębienia miłości do Boga.

Ogłoszenia dotyczące naszej wspólnoty parafialnej.
Wspólnoty

Ruchy i wspólnoty działające przy naszej parafii.
Legion Maryi

Ruch apostolstwa świeckich dla głoszenia chwały Bożej.

z życia Kościoła

Najnowsze artykuły

Ogłoszenia na niedzielę - 21 lutego 2021 r.

Ogłoszenia na I niedzielę Wielkiego Postu - 21 lutego 2021 roku

1. Dziś I Niedziela Wielkiego Postu.

2. W poniedziałek będziemy obchodzić święto Katedry św. Piotra, Apostoła. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy w tym dniu nawiedzą katedrę lub konkatedrę i tam pobożnie odmówią Ojcze nasz i Wierzę.

3. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę od godz. 17:00 oraz nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 18:00. W czasie trwania adoracji można skorzystać z sakr. pokuty.

4. Zapraszamy do  udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
- Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17:15 dla dzieci i po wieczornej Mszy świętej ok. godz. 18:30 dla dorosłych
- Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00.

5. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy na spotkanie 28 lutego na godz. 17:15.

6. W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 10:00 będziemy modlić się w intencji solenizantów miesiąca lutego. Po Mszach będziemy zbierać ofiary do puszek na dzieło misyjne Ad Gentes.

7. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami i służyć przy ołtarzu, zachęcamy do zgłaszania się do zakrystii.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

9. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, zarówno te złożone na tacę, jak i przelane na konto parafialne.

10. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni kościoła.

Modlitwa Internauty

Wszechmogący i wieczny Boże, który stworzyłeś nas na Swój obraz i podobieństwo i nakazałeś nam poszukiwać dobra, prawdy i piękna, zwłaszcza w świętej osobie Twego jednorodzonego Syna, naszego Pana, Jezusa Chrystusa, Ciebie prosimy, racz sprawić za wstawiennictwem Świętego Izydora, biskupa i doktora, abyśmy w naszych podróżach po internecie kierowali się tylko do stron zgodnych z Twoją wolą i traktowali wszelkie napotkane dusze, z miłosierdziem i cierpliwością. Przez Pana naszego Jezusa Chrystusa. Amen.